Zasługi i sukcesy

 

Sukcesy sportowe zawodników

 

Adrian Chyła

2 miejscie w klasie FSR-V 15 junior - Mistrzostwa Świata 2010(Oroshaza, Węgry) 

3 miejscie w klasie FSR-V 7,5 junior - Mistrzostwa Świata 2010(Oroshaza, Węgry) 

3 miejscie w klasie FSR-V 7,5 junior - Mistrzostwa Świata 2008(Leno, Włochy) 


 

Andrzej Ciechański

1 miejsce w klasie FSR-V 7,5 senior - Mistrzostwa Europy 1999(Bełchatów, Polska)


 

Łukasz Dembecki

1 miejsce w klasie FSR-V 7,5 junior - Mistrzostwa Świata 2012 (Dessau, Niemcy)


 

Maciej Duchiński

2 miejsce w klasie FSR-V 15 senior - Mistrzostwa Europy 2009(Oroshaza, Węgry)

2 miejsce w klasie FSR-V 15 senior - Mistrzostwa Europy 1997(Wasilków, Polska)  



 

Wojciech Gozdek

1 miejsce w klasie FSR-V 15 junior - Mistrzostwa Świata 2002(Velenje, Słowenia) 


 

Stanisław Górka

3 miejsce w klasie FSR-H 3,5 senior - Mistrzostwa Europy 1999(Bełchatów, Polska) 


 

Robert Karski

1 miejsce w klasie FSR-V 15 junior - Mistrzostwa Świata 2002(Bełchatów, Polska) 


 

Konrad Kosowski

3 miejsce w klasie FSR-H 3,5 junior - Mistrzostwa Europy 1997(Wasilków, Polska) 


 

Piotr Kozimor

2 miejsce w klasie FSR-V 3,5 junior - Mistrzostwa Europy 2009(Oroshaza, Węgry) 


 


 

Krzysztof Kozioł

2 miejsce w klasie FSR-H 3,5 junior - Mistrzostwa Świata 1996(Velenje, Słowenia)


Szymon Majcherczyk

3 miejsce w klasie FSR-H 3,5 junior - Mistrzostwa Świata 2000(Velenje, Słowenia)

1 miejsce w klasie FSR-H 3,5 junior - Mistrzostwa Świata 2002(Bełchatów, Polska) 

1 miejsce w klasie FSR-H 7,5 junior - Mistrzostwa Świata 2002(Bełchatów, Polska)


 

Paweł Rożek

2 miejsce w klasie FSR-V 3,5 junior - Mistrzostwa Europy 1999(Bełchatów, Polska) 

2 miejsce w klasie FSR-V 7,5 junior - Mistrzostwa Europy 1999(Bełchatów, Polska) 

3 miejsce w klasie FSR-V 3,5 junior - Mistrzostwa Świata 1998(Courville, Francja) 


Piotr Szymański

1 miejsce w klasie FSR-V 3,5 junior - Mistrzostwa Europy 2009(Oroshaza, Węgry)

3 miejsce w klasie FSR-V 3,5 junior - Mistrzostwa Świata 2012(Dessau, Niemcy)

2 miejsce w klasie FSR-V 7,5 junior - Mistrzostwa Świata 2012 (Dessau, Niemcy)



 

Karol Świetlikowski

3 miejsce w klasie FSR-O 3,5 junior - Mistrzostwa Europy 2009(Oroshaza, Węgry) 



 

Paweł Tomasiewicz

1 miejsce w klasie FSR-H 7,5 junior - Mistrzostwa Europy 1999(Bełchatów, Polska)  


 

Marek Walczak

3 miejsce w klasie FSR-H 15 Senior - Mistrzostwa Europy 2009(Oroshaza, Węgry)


Szczególnie zasłużeni dla sekcji FSR

Antoni Trzciński

Trener kadry juniorskiej. Zasłużony organizator i animator wydarzeń w sekcji.

Nieoceniona postać, niewyczerpane źródło wiedzy, optymizmu i inspiracji dla wielu modelarzy.


Bohdan Ludkowski

 

 

Cezary Kobiałka.

 

tajski masaż designlogo.pl sterydy sklep Przeszczep włosów FUE z robotem ARTAS ling fluent http://outlet-wear.com/brytyjka